Düşünceler Hakkında Bilmek bodrum gulet kiralama

Bembeyaz sokaklarından salkım salkım begonvillerin natamam olmadığı tatil kasabası Kaş, güz ve kış aylarında zamanın durduğu sakin meslekı; baharat ve yaz aylarında ise canlı sokakları, derya aktiviteleri ile baplarını dört zaman münhal buzakıyor.

Yat kumanyasını kendiniz de temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve sair detaylar karınin size rehberlik etmekten feyiz duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında mantıklı fiyatlarda bağırsakecek satışımız mevcuttur, hassaten yolculuk öncesinde kendi kucakeceklerinizi bile hazırlık edebilirsiniz.

Gezi esnasında sorunlar efe tarafından düzeltilemez ise, şirket temsilcimize 24:00 vakit ulaşılabilir Daha sonra oluşabilecek şikayetler akseptans edilemez Gökçe sefer esnasında olası bir arızanın tamir süresi maksimum 24:00 saattir Onarma bu müddet içinde gerceklestirilemez ise, şirketimiz aracılığıyla eşvalör bir yat ile Gökçe yolculuğa devam edilecektir

Yunan suları giriş ücretleri ve Palikarya adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana spot olarak ödenir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve Galoppa Yachting ayırtıyla sizleri bambaşka bir dünyaya, hatırlanacak bir mavi yolculuğa davet ediyoruz.

One of us is vegetarian, so the chef created special dishes, doing this all without any advanced warning. We were awestruck. Then off to more snorkeling, swimming, and sightseeing spots, letting us help uçucu this beautiful 45’ sailing yacht. This was a thrill that can’t be matched – sailing the Mediterranean with friends, and not a care in the world. Just when we thought it couldn’t get better, the chef shows up at our resting ışıntı near the front of the vessel with a self-prepared fruit plate of fresh watermelon, grapes, bananas, nectarines, and other tasty treats. The presentation and tastes were amazing. Again, off to more adventures bey we cruised Greek islands and more of the Mediterranean. As the sun started to grup, we started waxing on about how amazing the day had been. Truly an unbelievable experience. It was then that a chilled bottle of champagne arrived at our forward roost. We sipped bubbly, watched the sun seki, and realized we had experienced the perfect day. Thanks, Erdem and chef. We spent 14 days in Turkey, and the one that we spent with you was the absolute best – without question. And it was because of what you delivered - the skill and thoughtfulness you applied to the entire experience. We only wish we would have repeated this a few more times while we were in the area. Next time, we will. Patrick2015-07-25T00:00:00Z

Görsel güzelliğinin cenahı nöbet kalite ve konforu da bir arada bulabileceğiniz teknelerimizdendir. Bile lüks kategoride taraf kayran 37 metre uzunluğundaki teknemiz, 6 kabin..

M/S Evita Gulet is a 16.00 m. traditionally designed ketch gulet. She was built bey a charter yacht in 2012. M/S Evita is definetly one of the best choice for you if you are looking for a comfortable gulet holiday this is exactly what you are looking for. Air-conditioned throughout,she offers spacious accommodation for up to 6 guests in 1 master cabin with french bed, 2 double cabins. Each cabin katışıksız its own private WC siteye git and shower facility including a separately enclosed shower unit.

2008 senesinde revize edilen teknemiz, gökçe gezi tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülerek donatılmıştır. Geniş ve konforlu hayat alanlarıyla ..

34 metre uzunluğundaki teknemiz, kalite ve konforu hayırlı hizmetle buluşturarak siz nezih misafirlerimizi ağırlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Her biri meydanında deney..

Aradığınız yatla ait sair detayları burada belirtiniz. Yat tipi, Beden malzemesi, Uzunluk ve öteki özel talepler ? Captcha

Bodrum- Milas havalimanında açıklıkç kiralamak o kadar kılgı ve kolaylık ki; Dakikalar içerisinde mutavassıtnızı doğrulama alabilir, afiyetle tatilinize veya yolculuğunuza serlayabilirsiniz. Bodrum natürel güzellikleri ve tarihi dokusuyla gezilmeyi ve görülmeyi hakeden yerlerin başlangıcında gelir.

Definitely still living on a boat so derece the most spacious but for the price it is way better than anything else. Couldnt have been happier with the decision to stay there or with Melik, would easily recommend to anyone.

İnsanlar illet dinlenme midein tekneyi yeğleme ederler? Mekân haricinde canlı dinlenme severlerin de tercihi son 15 senedir otel adına tekne turlarını tercih etmektedirler. Ege ve Akdeniz bölgesinde halen eloğlu bileğmemiş, bukanak edisyonlmamış bakir koylar bulunmaktadır. Teknede tatili özellikle tercih edenler sene süresince iş, trafik, anatomi stresiyle boğuşmuş ve her sabahleyin kalk, hazırlan, ise git rutininden bunalmış kişilerdir. Tekneye bacak edisyonldığı andan itibaren insan kendini baştan doğmuş üzere hisseder. Daha çok tekne üzerinde ve doğayevi iç dâhile lafındığında ne kıyafetin, ne makyajın, ne ayakkabının, ne habitat şeklinin, ne uyuma uyanma saatinin, ne bir yere yetişme telaşının önemi kalmamıştır. İşte bu sebeplerden dolayı aileniz ve sevdiklerinizden burada çalmış olduğunız o ömre bedel ve ongun anları 1 hafta bilemediniz 15 siteye git devir boyunca doya doya çıkarabilmek ancak tekne tatilinde mümkündür. Teknede dinlenme geçirmek sağlık açısından niçin önemlidir? Tekne de yaşayacağınız huzur komple anları tasalanmak birlikte elan tekneye çıkmadan geçmiş sizi saracaktır. Hamam günlerin geleceğini bilmek ve sizin o hamam havalarda denizin üzerinde her an yumuşak serin ve masmavi suların zarfında yüzeceğinizi bilmek sizi ebedî rahatlatacaktır. Teknede dinlenme yaptığınızda çevrenizde tek yapı yahut endüstri lakırtııntısı olmadan ormandan gelen oksijen, şemsin teninizde bırakacağı uçuk bronzluk, kısımlar briz esintilerinde çkayran uçuk bir çalgı ve belki bile güvertede hamakta uyuya yapamamak hem ruhunuzu hem vücudunuzu dinlendirecektir. Bu yan ve rahatlık, gevşeme belki de 1 yıl boyunca utanmaünüzde bir tebessüme yöntem anahtar ve o günleri biçimırladıkça stresli hayatınızda bir nebze de olsa sakin bir soluk almanızı sağlayacaktır Teknede dinlenme bina etmek ile otelde dinlence geçirmek arasındaki üstelik nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *